ts

Сьогодні ми навіть уявити собі не можемо життя без подорожей, нових вражень і емоцій. Відпочинок за кордоном, різноманітні відрядження, візити до рідних, які живуть за кордоном – все це невід’ємні атрибути сучасного світу. Чи можемо ми уявити наше життя і без мобільного зв’язку. Беручи з собою в подорож мобільний телефон з українським номером, наше спілкування буде проходити в режимі роумінгу з високими тарифами: 2, 3, а то і 5 доларів за хвилину.

До недавнього часу альтернативи таким тарифам не було. Але в 2005 році в Україні з’явилася послуга передплаченого роумінгу TravelSiM від UTT & CSC. Туристичні сім карти TravelSIM (Тревел Сім) – це найбільш вигідний і дешевий роумінг в> 190 країнах світу. TravelSIM дозволить приймати безкоштовні вхідні дзвінки в 140 країнах і здійснювати вихідні до 3-4 разів дешевше, ніж за тарифами українських операторів. З TravelSIM Вам не доведеться оплачувати великі суми за роумінг, спеціально активовувати послугу роумінг у свого мобільного оператора.

TravelSIM пропонує максимальну кількість зручних і корисних додаткових послуг:

  • ТревелТариф: $0,25/хв. між абонентами ТревелСіМ у ≈ 140 країнах.
  • Пакетні Євродзвінки: дзвінки з країн Євросоюзу і Туреччини з другої хвилини будуть по $ 0,25/хв.
  • Пакетні СМС: з країн Євросоюзу, Туреччини, Єгипту, Китаю, Таїланду, США, Російської Федерації від $0,10.
  • Я люблю Україну: єдиний тариф на дзвінки в Україну – $ 0,29 / хв., єдиний тариф на смс – $ 0,15.
  • GPRS: послуга мобільного інтернету від $0,10/1Mb.
  • Послуга «Персональний асистент»: включає консьєрж послуги, бізнес послуги, медичні послуги і допомогу в екстрених ситуаціях, а також послугу усного перекладу більш, ніж на 90 мов.
  • Можливість об’єднання номерів в «Загальний рахунок».
  • Послугою «Передзвоніть мені» можна скористатися, якщо не залишилося коштів на балансі Тревел СІМ для здійснення дзвінка.
  • Можливість здійснювати безкоштовні дзвінки зі Skype і Viber.
  • Та багато інших корисних сервісів.

Турагенція «Майстер подорожей» – офіційний дилер компанії TravelSIM Україна (Тревел Сім Україна) в Харкові. Ми надаємо послуги з моментальної активації стартових пакетів і поповненню рахунку, збереження української номера, а також усі інші додаткові послуги компанії TravelSIM. У нас в офісі Ви можете купити TravelSIM карту, поповнити свій рахунок, поповнити рахунок свого родича / знайомого, що знаходиться за кордоном.

В нас завжди є в наявності стартові пакети! Вартість картки 7$.

Придбати та поповнити стартові пакети TravelSiM  Ви можете в нашому офісі за адресою: м. Харків, вул. Максиміліанівська, 11, оф. 4а.

Бажаємо гарних розмов на світових курортах!