1

Система all inclusive – це головна конкурентна сила турецьких готелів, тому відмовлятися від неї готельєри не збираються. Таку позицію озвучив представник Федерації готельєрів Туреччини (TUROFED) Неджіп Боз.

Нагадаємо, що не тільки «все включено», а й «шведські столи» в «посткоронавірусную» епоху, згідно з прогнозами деяких експертів, повинні «піти в минуле». Причому цю оцінку озвучують як в Туреччині, так і в інших курортних країнах, наприклад в Іспанії. У Туреччині цю позицію раніше озвучив Hurriyet мер курорту Мармарис – Мехмем Октай. За його прогнозами, принаймні в 2020 році великі готелі повинні відмовитися від цієї системи через загрозу коронавируса.

«Ніщо з того, що було сказано про це, не відповідає дійсності. Про це взагалі дуже рано говорити », – прокоментував ситуацію представник TUROFED. За його словами, концепція all inclusive – це основна конкурентна сила турецьких готелів, і вони, звичайно ж, хотіли б продовжувати її використовувати. «В даний час ми чекаємо, коли вирішиться ситуація з літаками, коли країни відкриють кордони. Як тільки по цій темі все стане ясно, то ми приймемо всі необхідні заходи відповідно до попиту на ринку і побажаннями туристів », – резюмував пан Боз.