Раді вітати Вас на нашому сайті!

Якщо Ви тут – значить Ви безсумнівно любите подорожувати! А наша компанія Вам в цьому обов’язково допоможе!

«Майстер подорожей» одне з провідних агентств Харкова на ринку надання туристичних послуг. Агентство допомагає туристам організувати свій відпочинок вже більше 12 років. За цей час фірма отримала своїх постійних клієнтів, ряди яких постійно поповнюються.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні системи пошуку та бронювання турів, що дозволяє нам швидко підібрати для Вас найкращі пропозиції з величезної бази туроператорів.

Ми охоплюємо всі актуальні пропозиції на туристичному ринку – пляжний відпочинок, морські круїзи, екскурсійні, гірськолижні, весільні, паломницькі, екзотичні тури, шоп-тури та багато іншого. Також для наших туристів ми можемо організувати ділові поїздки, наприклад з метою придбання нерухомості за кордоном. Тому з «Майстер подорожей» Ваш відпочинок буде першокласним, комфортним і незабутнім в будь-якій точці земної кулі.

Крім туристичної діяльності, ми також:

  • займаємося реалізацією авіаційних квитків,
  • надаємо послуги зі страхування туристів (медичне та від нещасного випадку по Україні та за кордоном),
  • пропонуємо послуги дешевого роумінгу Тревелсім (TravelSim),
  • надаємо візову підтримку в усіх напрямках,
  • робимо переклади документів на потрібну мову.

З покупкою туру спілкування з клієнтами не закінчується. Після поїздки вони часто приходять до нас, показують фотографії з відпочинку, із захопленням діляться емоціями і привозять на пам’ять сувеніри в офіс. Туристи дійсно стають друзями агентства, в цьому і полягає наше щастя.

Співробітники «Майстер подорожей» регулярно їздять в рекламні тури по всьому світу, тому своїм клієнтам ми можемо розповісти про країни, курорти і готелі від першої особи і про свої власні враження. Завдяки багаторічному досвіду роботи і професіоналізму співробітників з турагентством «Майстер подорожей» Вас чекає безпечний і комфортний відпочинок з нескінченним різноманітністю барвистих вражень і позитивних емоцій.

А Ви ще не подорожували ??? Так мерщій до нас !!!