Всі жителі планети захочуть відвідати пляжі і отримати свою порцію вітаміну D. Чи можливо це, адже за прогнозами експертів попереду ще як мінімум 1-2 місяці карантину? Як вплине коронавірус на відпочинок всього світу?

Пластикові бокси для відпочиваючих на пляжах
В Італії розробили проекти спеціальних огороджень, які в майбутньому можуть використовувати для засмаги на пляжі. Навіть після того, як пандемія коронавируса піде на спад, соціальне дистанціювання необхідно буде дотримуватися, повідомляє The Sun. Італійська компанія Nuova Neon Group, яка виробляє екрани з оргскла для аптек та банків, запропонувала використовувати це ж скло в якості огорож на пляжі. Двометрові стіни планують зробити шириною 4,5 метра. У так звану кабіну помістяться два шезлонга. Люди будуть засмагати всередині таких боксів, щоб зайвий раз не контактувати один з одним. Однак рятувальники заявили, що установка огороджень може бути небезпечною. На їхню думку, люди «помруть від зневоднення», якщо будуть використовувати екрани в жарку погоду. Місцеві ЗМІ також залишилися незадоволені проектом, назвавши огорожі «курниками».

Які заходи безпеки від коронавируса прийняті для відпочиваючих на пляжах

Інші заходи безпеки, які можуть бути прийняті – введення обов’язкової системи бронювання шезлонгів для зменшення скупчення людей, а також виділення часових інтервалів для різних вікових груп, схильних до підвищеного ризику зараження.