В такому великому місті як Нью-Йорк можна кожен день відкривати для себе нові ресторани або цікаві, непопулярні серед туристів місця. Ось тільки часу, на жаль, як правило, не вистачає. Більш того, не всі місцеві жителі знають про ці маленькі секрети. Тому потрібно трохи підготуватись та налаштуватися на пригоди заздалегідь.

Маленькі люди

Як дістатися? Доїхати до станції 14th Street / 8th Avenue.
Метро Нью-Йорка не позбавлене секретів. У підземці одного з найбільших мегаполісів світу теж є місце мистецтву. Найчудовіші і інтригуючі експонати знаходяться на станції 14th Street / 8th Avenue. Скульптор Том Оттернесс створив Life Underground: серію з більш ніж сотні химерних бронзових фігур, розкиданих по всій станції. Спробуйте знайти крокодила, який виглядає з кришки люка. А може, ви вже бачили пару бронзових фігур, які намагаються проїхати «зайцем»?

290697803_b9a9608cc6_b -PmJW17M49JXCU6F1Iwg_1082124244 default_90221

Музей в ліфті

Як дістатися? Музей знаходиться на 4 Cortlandt Alley між Франклін-стріт і Уайт-стріт. Це маленька і непримітна вуличка. Найближча станція метро – Canal St.
Всі знають про музеї природної історії або сучасного мистецтва. А про експонати, представлених в цьому місці, багато хто чув, але проходили повз. Mmuseumm захований в покинутому службовому ліфті в крихітному провулку Трайбека. Його площа дорівнює всього лише 1,8 квадратних метрів і навряд чи тут помістяться більше двох людей одночасно. Знайти його – теж велика проблема, але воно того варте. В якості експонатів представлені зубні пасти з усього світу, предмети, зроблені в’язнями. Гордістю музею є черевик, яким кинули в Джорджа Буша під час прес-конференції в Іраку.

popup-museum-nyc-elevator-1

Берлінська стіна

Як дістатися? Джеффріс-Білдінг, 520 Медісон-авеню. Найближча станція метро: 5 Avenue / 53 St station.
У Нью-Йорку можна знайти частину Берлінської стіни. Іронія полягає в тому, що вона вважається символом комунізму, але розташована у вестибюлі центру Манхеттенської торгівлі. Бетонна плита, довжиною 6 метрів і висотою 3 метри, є частиною цієї Берлінської стіни, яку побудували в післявоєнні роки. Сторона, яка стояла «обличчям» до Східного Берліну, залишилася не реставрованою. У ній можна знайти кульові отвори, що стали нагадуванням про те, що трапилося з людьми, які вирішили «перетнути кордон».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тиха галерея

Як дістатися? Доїхати до Центрального вокзалу. E42nd Street на Парк-Авеню. Найближча станція метро: 5 Avenue-Bryant Park Station.
Незліченні відвідувачі відправляються на Центральний вокзал, щоб побачити неймовірну архітектуру в найбільшому залізничному вузлі міста. Але прямо в межах вокзалу є маленький секрет. Серія арок і вигнута, багато прикрашена стеля створюють дивний акустичний ефект. Якщо дві людини встануть біля двох колон однієї арки, один з них нахилитися до стіни і прошепотить будь-яку фразу, створиться враження, що другий почує її. Ходять чутки, що саме через цей ефект джазовий виконавець Чарльз Мингус раніше грав в цьому місці. Йому подобалася акустика. В даний час в цьому місці безліч нью-йоркців роблять пропозиції руки і серця своїм другим половинкам.

4