Дубай планує відкритися для туристів до липня – таку обнадійливу заяву зробив Хелал Аль Маррі, генеральний директор департаменту туризму і комерційного маркетингу Дубая (ДТКМ). Втім, в своєму інтерв’ю Bloomberg TV він визнав, що це – оптимістичний прогноз, можливо реальне відкриття затягнеться до вересня. Все буде залежати від загальносвітових тенденцій.

«Чи буде липень, коли все почне повільно відкриватися або це буде вересень? Нам просто потрібно переконатися, що ми готові, якщо все станеться раніше, ніж очікувалося », – заявив глава департаменту туризму і комерційного маркетингу Дубая.

Нагадаємо, ОАЕ стрімко і досить несподівано закрився 25 березня, «призупинили» всі рейси своїх авіакомпаній таким чином,  багато туристів вимушено застрягли в країні. Втім, через кілька днів Емірати дозволили іноземні «вивізні» рейси. При цьому в Дубаї, наприклад, була введена комендантська година – спочатку на нічну пору. На даний момент Дубай почав поступово знімати обмеження, дозволивши працювати навіть ресторанам і кафе – за умови 30% від «нормальної» завантаження. На даний момент перевізники ОАЕ презентували такі плани: Etihad Airways заявила, що планує почати виконувати регулярні пасажирські рейси з 16 червня. Emirates тим часом представила швидкі тести Covid-19 через аналіз крові, які займають всього десять хвилин. Вони були вперше застосовані на рейсі з Дубая в Туніс. Тест дає результати протягом 10 хвилин – і багато авіаперевізників планують взяти його на озброєння.

Timberwolf_16c1de35555_base-770x560